Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Maca Extra Bio 120 cps.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Blue Step, s.r.o., ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 319 Kč
ID zboží 007069
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Erekce, Erektylní dysfunkce, Impotence, Maca, Orgasmus, Plodnost, Zdraví, Neplodnost

Parametry:
Tablety / Kapsle

Maca Extra Bio

Řadí se mezi silné adaptogeny, což jsou rostliny zvyšující odolnost organismu vůči stresovým situacím

Už před více než 2000 lety byla základní součástí jídelníčku původních obyvatel starého Peru, kteří využívali její schopnosti k posílení organismu, zvýšení energie, vytrvalosti a síly. Jedná se o celoroční rostlinu z čeledi brukvovitých, z níž se konzumují světlé hlízy podobné ředkvičce či pastináku. Roste a pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách 3500 – 4500m peruánských a bolívijských And, kde se jí daří nejlépe v drsných klimatických podmínkách. I dnes je významnou potravinou indiánských i hispánských obyvatel Peru, ale stává se pro své téměř zázračné schopnosti čím dál oblíbenější i v Evropě, Japonsku a USA. okysličení krve a nápravy funkce neurotransmitterů v organismu. Dosud nejsou známy žádné vedlejší účinky či negativní efekty.

V dnešní době se Maca prodává a užívá převážně v podobě kapslí a tablet. To jí dodává nádech lékárenského výživového doplňku a ochuzuje to uživatele o její výjimečné chuťové a kulinářské vlastnosti jakožto potraviny. Macu lze konzumovat v podobě jemně mletého prášku z Macy sušené při nízké teplotě, ve které zůstává celistvou potravinou nezbavenou žádné ze svých součástí. Prášek lze konzumovat samostatně tak jak je, rozpustit jej ve vodě, či přidávat do ovocných koktejlů, čerstvých šťáv, rostlinných mlék, polévek, ovocných salátů, jogurtů, pudingů či zejména do různých dezertů a sladkých kreací. Dodává lehce mléčnou konzistenci i chuť, mírně nasládlou a jemně nahořklou, a proto se hodí ji přiměřeně dosladit například za studena zpracovávaným sirupem z agáve. V Peru se tradičně pije jako ohřátý teplý oslazený nápoj.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
724 Kč
Ekokvalit, Slovensko / Nyní nedostupné
Maca fresh Maca fresh je maca připravovaná výlučně z ...
 
foto
724 Kč
Olimpex, ČR / Nyní nedostupné
MACA Výživná hodnota kořene spočívá ve vysokém obsahu ...
 
foto
199 Kč
Iswari / Nyní nedostupné
MACA BIO Plodina maca, která je přezdívána jako „peruánský ...
 
foto
459 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Maca želatinová Maca, tzv. "peruánská viagra" - pro muže i ...
 
foto
1933 Kč
PebaInsa, Peru / Nyní nedostupné
MACA Sušený mletý kořen Lepidium meyenii Walp. Primární ...
 
Reklama