Kliknut├şm zav┼Ö├şt
Kliknut├şm zav┼Ö├şt
Reklama

Obchodn─Ť technick├ę podm├şnky

P┼Öed n├íkupem, p┼Öi objedn├ívce, p┼Öi n├íkupu na┬át─Ťchto internetov├Żch str├ínk├ích nebo v┬áp┼Ö├şpad─Ť reklamace nebo vyu┼ż├şv├ín├ş informac├ş na t─Ťchto str├ínk├ích uveden├Żch je z├íkazn├şk povinen sezn├ímit se tak├ę s t─Ťmito obchodnm─Ť-technick├Żmi podm├şnkami a respektovat je.

Technick├ę poruchy - Provozovatel provozuje tyto str├ínky s d┼»v─Ťrou v technick├ę prost┼Öedky (nap┼Ö. Hardware na kter├ęm b─Ť┼ż├ş aplikace, software...), nicm├ęn─Ť nem┼»┼że vylou─Źit p┼Ö├şpadnou technickou z├ívadu, kter├í m┼»┼że zp┼»sobit nebo zp┼»sobovat chybu. Takov├ę chyby mohou b├Żt zjevn├ę, ale i zcela skryt├ę. Pokud takov├í z├ívada zp┼»sob├ş jakoukoliv chybu v zobrazen├ş informac├ş, akc├ş, cen apod. v obchodu uveden├Żch, p┼Ö├şpadn─Ť je nezobraz├ş v┼»bec bere z├íkazn├şk na v─Ťdom├ş, ┼że objedn├ívka u─Źin─Ťn├í za existence takov├ęho chybov├ęho stavu m┼»┼że b├Żt provozovatelem obchodu stornov├ína. Z├íkazn├şk zcela bere na v─Ťdom├ş, ┼że pokud by takov├Ż stav nastal nebude na provozovateli obchodu vym├íhat jakoukoliv ┼íkodu a nebude na p┼»vodn├ş objedn├ívce trvat.

Tyto obchodn─Ť-technick├ę podm├şnky m┼»┼że provozovatel port├ílu kdykoliv zm─Ťnit, p┼Öi─Źem┼ż vstupuj├ş v platnost uve┼Öejn─Ťn├şm na jeho internetov├Żch str├ínk├ích.