Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Rx Extreme 120tobolek
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Ekokvalit, Slovensko
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 1399 Kč
ID zboží 000533
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Erekce, Erektylní dysfunkce, Erotika, Maca, Penis, Pohlavní styk, Potence, Soulož, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Rx Extreme (zvětšení penisu)

Složení: Maca ( Lepidium meyenii ), Sojová bílkovina, L-arginin, Damiana-Turnera diffusa, Žeň-šeň (Všehoj asijský) - Asian Red Ginseng - Panax Ginseng, Tribulus terrestis, Saw Palmeto - Serenoa plazivá, Hawthorn Berry - Hloh obecný, Ginkgo biloba, Muira Puama - Ptychopetalum olacoides, Vitamin E, Catuaba - Erythroxylum catuaba, Epimedium sagittatum (Epimedium Leaf Extract),Zinek, Koenzým Q10, Černé koření, Sarsaparilla - Smilax lékařský,Selen, Acetyl L-karnitin
Dávkování a bezpečnost

Dejte velký pozor na konkurenční a pochybné produkty, které nemají žádné schválení a i přes to se prodávají. Mohou obsahovat látky nebezpečné pro Vaše zdraví. Rx Extreme je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví ČR.

RX Extreme je určen mužům ve věku 18 a více let. Doporučené dávkování je 2-4 tablety denně: Doporučujeme dvakrát denně, nejlépe ráno a večer po jedné tabletě. A hodinu před sexuálním stykem vzít ještě jednu tabletu. Produkt nemá žádné vedlejší účinky. Pokud berete pravidelně léky na předpis, jste přecitlivělí na nějakou složku produktu, máte problémy se srdcem nebo jste prodělali infarkt, doporučujeme konzultaci s lékařem.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
569 Kč
BIX, ČR / Nyní nedostupné
Akarai 
 
foto
400 Kč
ODK-Magnum, ČR / Nyní nedostupné
Amante  Složení: Rhodiola rosea 150 mg, Tribulus ...
 
foto
999 Kč
Bloorcomp, ČR / Nyní nedostupné
Erektin XXL (penis). Užívání: 2-4 kapsle denně, po ...
 
Reklama