Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.erekce.eu / Maca / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Na erekci i orgasmus - Maca 100% prášek 400g
foto
Na erekci i orgasmus - Maca 100% prášek 400g
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Oriantal Aid
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 688 Kč
ID zboží 000661
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Libido, Maca, Neplodnost, Plodnost, Pohlavní styk, Potence, Soulož, Zdraví

Parametry:
Prášek

Sušený mletý kořen Maca (Lepidium Meyenii)


Maca pomáhá výrazně zmírňovat příznaky menopauzy, vyrovnává kolísavé hormonální procesy v chemii těla, příznivě působí na hypothalmus, hypofýzu, nadledvinky, slinivku břišní, štítnou žlázu a tak ovlivňuje  celý endokrinní hormonální systém. Vaše tělo začne produkovat vlastní estrogen, progesteron a další hormony a tak bude Váš hormonální systém opět v rovnováze a příznaky menopauze se zmírní nebo vymizí.

 

Maca Vás rychle vrátí do původní rovnováhy, získáte zpět svoji ženskost a ztracenou energii. Máme vyzkoušeno na sobě a naše zákaznice jsou spokojeni. Trh je zaplaven různými tabletami s přídavkem macy proti menopouze. Žádná tableta nemá sílu a kvalitu poctivého prášku. Maca v tabletě je slisovaná, chemicky upravená a v tabletě je daleko menší mnosžství macy než v 1 kávové lžíce, kterou doporučujeme.

 

Macu nutno užívat pravidelně a dlouhodobě. Po 2-4 týdenním užívání pocítíte zlepšení Vašeho stavu, návaly horka se zmírní a posupně ustanou. Zlepší se Váš spánek, navrátí se Vám ztracená energie, zlepší se sexuální funkce. Vynikající pro výživu kostí v období menopauzy. Zlepší se hustota kostí.  Maca nejen zlepšuje plodnost u žen, ale rovněž dokáže přírodní formou srovnat hormonální nerovnováhu u žen v menopauze.

 

Co je to MACA?

 

Maca je jedinečná rostlina, která roste pouze v chráněné oblasti ve vysokých horách Peru. Maca je přirozený hormonální regulátor pro muže a ženy. Maca je doporučována při řešení problémů spojených s menopauzou, plodností, sterilitou, sexuálními  poruchami, neboť stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci, dodává energii.  Pro své účinky je nazývána „Peruánskou viagrou“. Nejedná se však  o tonikum, které navozuje okamžité sexuální reakce, naopak působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající. Nejlepší výsledky působení Macy jsou zaznamenány při dlouhodobém užívání.


 

Maca je rostlina velmi bohatá na minerály,  obsahuje rostlinný vápník, draslík, železo, organickou síru,  jód, zinek, mangan, hořčík, fosfor, selen a měď. Dále obsahuje vitamín C, niacin a vitamíny B6 a B12. Je tedy zdrojem všech nezbytných vitamínů a minerálů pro vaše tělo. Maca je rovněž bohatým zdrojem fytosterolů – rostlinných sterolů schopných odbourávat špatný cholesterol . Maca pomáhá udržovat  rovnováhu hormonálního systému, má pozitivní vliv na plodnost muže i ženy.  Po celém světě se užívá například  k léčení a zmírnění menstruačních  potíží a při menopauze.

 

JAK MACA PŮSOBÍ:

   

  • - Účinný  prostředek v období klimakteria (menopauzy). Navrací hormonální hladinu zpět a potlačuje příznaky menopauzy.
  • - Pomáhá překonávat nepříjemné syndromy při menopauze, snižuje návaly horka.
  • - Reguluje hormonální hladiny u mužů a žen.
  • - Posiluje imunitní systém, tělesnou vitalitu a omlazuje organismus.
  • - Dodává potřebné minerály a vitamíny.
  • - Snižuje hladinu cholesterolu.
  • - Pomáhá při menstruačních bolestech, nepravidelné menstruaci.
  • - Zlepšuje plodnost žen, srovnává hladiny estrogenu a progesteronu.
  • - Zlepšuje plodnost muže, zlepšuje kvalitu spermogramu (nutno užívat 3 měsíce, spermie "zrají 72 dní")
  • - Maca přírodní formou zvyšuje hladiny  DHEA.

   

  Co znamená gelatinizovaná Maca?

   

  Pojem gelatinizovaná Maca je odvozený od způsobu zpracování kořene, který je upravován ve speciálním přístroji tzv. autoklávu pod vysokým tlakem a teplotou (hydrolýza). Tímto způsobem se zachová v Mace maximální množství účinných látek. Na závěr se kořen suší a mele.


   

  Jaký je rozdíl mezi gelatinizovanou macou oproti běžným macám na trh:


   

  Gelatinizace je proces zpracování macy. Takto zpracovaná maca se lépe rozpouští ve vodě (v porovnání s obyčejnou macou), proces gelatinizace výrazně zvyšuje stravitelnost macy, tím se do těla vstřebá daleko více výživných látek. Jinými slovy je gelatinizovaná maca daleko výživnějsí a zdravější pro organsmus než obyčejná maca. Gelatinizovaná maca  je lépe stravitelná a tak dostanete do těla více živin. Gelatinizace je specielní proces úpravy a vaření macy v nízké vlhkosti. Tak jsou zachovány všechny přirozené vlastnosti macy.

   

   

  Složení100% čistý BIO prášek Maca horská  (Lepidium Meyenii)

  DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

   

  Bylinné prostředky začnou působit na Vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto nutno vydržet.

  Začnete s ½ lžíčkou denně, prášek rozmíchejte v malém množství džusu nebo vody, dávku postupně zvyšujete, na dopouručenou 1-2 kávovou lžíčku denně.

  Obrázky:

  foto 
  Reklama