Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Maca fresh prášek 100gr
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Ekokvalit, Slovensko
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 724 Kč
ID zboží 000538
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Erekce, Impotence, Libido, Maca, Orgasmus, Pohlavní styk, Soulož, Spermie, Zdraví, Neplodnost

Parametry:
Nápoje / Kapky, Prášek

Maca fresh

Maca fresh je maca připravovaná výlučně z čisté šťávy plodiny, takže její účinek se znásobuje 8 - 10 násobně oproti produktu obyčejná maca. Na 1kg macy fresh v prášku je potřeba 19kg surové plodiny. Vylisuje se šťáva, která se nechá zmrazit, kvůli zachování živin. Maca fresh je "kaviárem" mezi všemi druhy macy.

Obsah: Maca obsahuje: Bílkoviny, karbohydráty, tuky, vláknina, hlušina, streroly, kalorie, NEROSTY, vápník, měď, železo, hliník, mangan, draslík, sodík, zinek, magnezium, fosfor, VITAMÍNY, vitamín B-2, vitamín B-1, vitamín C, Niacin, AMINOKYSELINY, Alanine, Arginine, Aspartic kys., Glutamic kys., Glycine, Histidine, HO-Proline, Isoleucine, Leucine, Lysine, Proline, Sarcosine, Serine a Valine, Threonine, Phenylalanine, Methionine

Dávkovaní: 1 - 3 kapsle denně nebo 1 čajovou lžičku (maca v prášku) denně.

Náš tip: Do 3dcl. vody, mléka nebo džusu nasypte 1 čajovou lžičku macy. Pořádně zamíchejte a vypijte. Denně se doporučuje vypít 1 nápoj.  

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
680 Kč
Ekokvalit, Slovensko / Nyní nedostupné
Maca je prastará bylina z Peruánských And. Maca, také známá ...
 
foto
319 Kč
Blue Step, s.r.o., ČR / Nyní nedostupné
Maca Extra Bio Řadí se mezi silné adaptogeny, což jsou rostliny ...
 
foto
1990 Kč
Ekokvalit, Slovensko / Nyní nedostupné
Maca je prastará bylina z Peruánských And. Maca, také známá ...
 
Reklama