Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Maca BIO extra 180g
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Lifefood
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 219 Kč
Položku č. 000574
 
Sdílet tuto položku:                

Maca je ‚superpotravinou‘, jídlem i léčivou bylinou zároveň, často přezdívanou „peruánský ženšen“ (ač s ním není nikterak příbuzná).
Už před více než 2000 lety byla základní součástí jídelníčku původních obyvatel starého Peru, kteří využívali její schopnosti k posílení organismu, zvýšení energie, vytrvalosti a síly.

Jedná se o celoroční rostlinu z čeledi brukvovitých, z níž se konzumují světlé hlízy podobné ředkvičce či pastináku. Roste a pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách 3500 – 4500m peruánských a bolívijských And, kde se jí daří nejlépe v drsných klimatických podmínkách. I dnes je významnou potravinou indiánských i hispánských obyvatel Peru, ale stává se pro své téměř zázračné schopnosti čím dál oblíbenější i v Evropě, Japonsku a USA.

Macu lze konzumovat v podobě jemně mletého prášku z Macy sušené při nízké teplotě, ve které zůstává celistvou potravinou nezbavenou žádné ze svých součástí.
Prášek lze konzumovat samostatně tak jak je, rozpustit jej ve vodě, či přidávat do ovocných koktejlů, čerstvých šťáv, rostlinných mlék, polévek, ovocných salátů, jogurtů, pudingů či zejména do různých dezertů a sladkých kreací.
Dodává lehce mléčnou konzistenci i chuť, mírně nasládlou a jemně nahořklou, a proto se hodí ji přiměřeně dosladit například za studena zpracovávaným sirupem z agáve.

V Peru se tradičně pije jako ohřátý teplý oslazený nápoj.

Složení: 100% prášek Maca horská

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000574 Maca BIO extra 180g

 
Přeposlat tuto položku č. 000574 Maca BIO extra 180g na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama